VRH "K"

Datum narození: 20. 3. 2011

1 pejsek
Kuky Kukino

Matka: Unusual Grace Ave Bengal
Otec: Walnut Bohemia Kevin
20. března 2011, 61.den, Grace porodila chlapečka.Porod nebyl zcela hladký, protože i přesto, že Grace tlačila, chlapečkovi se ven nechtělo. Proto jsme byli nuceni zajet na veterinu, kde dostala 2x injekci s oxitoxinem a těsně předtím, než padlo rozhodnutí, že bude proveden císař, Grace se rozrodila a chlapečka porodila. Jak jinak, chlapeček šel po zadečku.
Chlapeček je pěkný cvalda, narodil se s váhou 138g a dostal jméno Kuky Kukyno.
Protože Grace rodila poprvé císařem a nyní podruhé porod nebyl úplně ideální, další štěňátka již Grace mít nebude. Doufáme, že si tak jejího posledního chlapečka všichni hezky užijeme.


KUKY týden po narození - 265g
Kuky mamině i nám dělá radost. Hezky pije a jakmile se mamina na chviličku vzdálí, hned dá křikem najevo, že se mu samota nelíbí.
KUKY dva týdny po narození - 380g
Kukyno už je kus čivavy, která má plno elánu do života. Maminu nenechá jen tak na pokoji a jak může, masíruje ji bříško. Také je již vidět, že bude dlouhosrstý, již má krásnou, huňatou, měkoučkou srst. Modrá, kterou měl na ouškách a v melírku za poslední týden stmavla, přímo zčernala. Bude tedy plaváček s černou maskou a melírkem.


KUKY tři týdny po narození - 514g
Kuky se nerad fotí, ale nakonec se nad námi slitoval a zapózoval nám. Mamina se o něj moc hezky stará, je to pěkný Benjaminek :-))


KUKY čtyři týdny po narození - 560g
Kukišovi se ještě moc nechce prozkoumávat terén, je to takovej lenoch, kterého teď táhne k zem ijeho bříško. Ale jen co mu ještě zesílí nožičky, vyženeme ho ven na trávník. :-))


KUKY pět týdnů po narození - 622g
Máme zde jaro, krásné počasí a tak i Kuky začal poznávat svět z venčí. Kupodivu se vůbec nebál a se zájmem prozkoumával travnatý terén.


KUKY ve věku 6-ti týdnů - 646 g
Kuky začíná být pěkný rošťáček ale i mazílek. Rád kouše tkaničky a prsty a také má rád pohlazení. Má také velmi rád děti a často s nimi laškuje.
KUKY ve věku 8 týdnů - 790 g
Z Kukýna nám vyrostl pěkně osrstěný kluk, s krásným nůžkovým skusem. Obě varlátka má sestouplá a má krásnou jablíčkovou hlavičku s krátkým čumáčkem. Rád si hraje s dětmi, s ostatními psíky ale vyhraje si i sám s hračkami. Samozřejmě lidské prsty jsou tím nejlepším, co na kousání našel. Pózování před foťákem se mu zrovna nelíbí, proto přikládáme ty nejlepší fotky, které se nám podařily udělat.