VRH "J"

Datum narození: 18. 5. 2010

3 fenečky
Jasane Lady
Jasmin May
Julia Ella

Matka: Jch. Clansy z Grandorfa
Otec: Jch. Miguel von Candybell


Tato štěňátka byla tak trošku neplánovaná, protože původně měla mít Clansy jinčího ženicha, taky fajnovýho ale ze Slovenska a černého. Bohužel se mu Clansy nelíbila a ke krytí nedošlo. Páníček tak bez vědomí paničky zařídil Clansy rande s Mikym a bylo zaděláno.
64 den březosti se Clansy rozhodla, že bude rodit a porodila krásné čtyři holčičky. Bohužel jednu holčičku, tu první, měla problém vytlačit a nepodařilo se nám ji oživit.
Děvčata dostala tato jména: Jasmin, Jasane a Julia. Jejich porodní váhy byly 90g, 57g, 87g.
Jasmin May Kwisava - Jasane Lady Kwisava - Julia Ella Kwisava


Naše 14-ti denní holčičky. Julia a Jasmínka hezky rostou, jen cvrček Jasáně moc růst nechce...,teda ona by chtěla, ale Jasmína je taková sestřička, že ji vždycky od cecíku vystrnadí. Věříme, že to Jasanka dožene.
<

Jéčka pátý týden po porodu se mají čile k světu. Baští nejen maminčino mlíčko ale i tvarůžek, lučinu a začínají přicházet i na chuť namočeným granulkám. Jasanka se nám začíná hezky vybarvovat, kouše paničku do prstu a i sestřičky do oušek. Jsme moc zvědaví, jaký rarášek z ní vyroste.
Jasmínka a Julia mají krásnou huňatou srst, stejně takovou jako ji měli "íčka". Jo, tatínek se nezapře.
Jasmin váží 600g, Jasane váží 247g, Julia váží 535g.
Jasmínka je náš váleček, soudeček, který neustále vrtí svým ocáskem a do misky s krmením by si vlezla nejradši celá.
Jasmínka váží 713g


Jasanka váží 303g.


Julia váží 650g.


Dnes je našim holčičkám 8 týdnů. Jsou to rošťandy, které nechtějí spolupracovat při focení. Když je vypustíme z ohrádky, nejsou k udržení a nejraději hrají na schovku pod sedačkou. Protože jim je 8 týdnů, jsou toto poslední fotky, které na tuto stránku vložíme. Doufáme, že v životě se jich bude držet jen samé štěstíčko.
Jasmin je největší rošťák vážící 852g.