VRH "H"

Datum narození: 2. 7. 2009

1 fenečka, 1 pejsek
Hits Harmony
Hits Mystic

Matka: Jch. Clansy z Grandorfa
Otec: Ch. Monte Cristo Bohemia Kevin
Dne 2. července 2009 se Clansy a Montemu, 65 den březosti, narodila dvě miminka: holčička Hit's Mystic of Kwisava a kluk Hit's Harmony of Kwisava. Holčička se narodila ve 2 hodiny v noci, klučík o dvě hodiny déle. Porod probíhal hladce, dokonce Clansy zvládala odhánět i mouchu, která ji pořád otravovala. Obě mimča se narodila s krásnou porodní váhou 116g.

16. 7. 2009 Hery a Myška ve věku 14 dnů


Myška a Hery ve věku 5 týdnů.
Minulý týden jsme focení a vážení zanedbali, protože jsme se připravovali na cestu na výstavu a minidovolenou do Bremen. Proto zde nenajdete záznam z období 4 týdne věku.
Myška a Hery jsou pěkní rošťáci, perou se a koušou se. Dostávají tvarůžek, piškotky a rozmočené granulky. Někdy se na to tváří tak divně, ale jindy svoji porci zbaští, že jsou od tvarůžku až za ušima. Doufáme, že jim takováhle chuť k jídlu vydrží.
7-týdenní háčka čeká tento týden čipování. Protože se pořád perou, koušou, tahají za ocásky a vůbec při tom nebrečí, věříme, že to zvládnou bez jediné slzičky a nářku.
Při dnešním vážení jsme byli mile překvapeni, že Heroušek váhově předběhl Myšku. Dlabou rozmočené granulky, v misce kterou jim dávám většinou nezůstane ani jedna granulka.
Zoubky jim hezky lezou ven, takže od nich kousání začíná hezky bolet, protože ty jejich zoubky jsou jak jehličky. Divím se, že je máma ještě kojí.
Oba dva jsou plnochrupí, zoubky se jim rýsují do nůžek.
A je to tady, naše Háčka mají 8 týdnů. Jsou to bobánci, povahově skvělí, chlupatí. Myška ta si vyhraje sama, kdejakou lumpárnu provede, ovšem Hery není o moc pozadu, ale jako věrný pejsek chodí za paničkou, která se ho snaží vyfotit. Toto jsou poslední jejich společné fotky. Nyní již budou čekat, až si je vybere nějaký hodný páníček a přijede si pro ně.