VRH "G"

Datum narození: 19. 2. 2009

2 pejsci
Ghostly Boy
Good Luck

Matka: Unusual Grace Ave Bengal
Otec: Ch. Pakhinen CopyrightNa krytí jsem se tentokrát vydala napříč Slovenskem až do Veľkých Kapušan k manželům Karkovým. V tu dobu měli u sebe k dispozici na krytí krátkosrstého krásného pejska z Finska. Je to pejsek s výbornou povahou a temperamentem.
Tímto bych manželům Karkovým chtěla moc poděkovat za jejich pohostinnost a vstřícnost, se kterou se mě a Grace po dobu krytí ujali.

Krytí bylo úspěšné, porod jsme očekávali v naději narození tří miminek - dle ultrazvuku..
19. 2. 2009 v noci, 62 den březosti, nám začala Grace rodit. O půlnoci porodila sama, bez jakékoliv pomoci, prvního kluka. Dál však Grace neměla dostatek sil, aby všechny svoje dětičky porodila sama, byli jsme tak nuceni ji odvést na veterinu, kde byl porod dokončen císařským řezem.
Porod naštěstí Grace zvládla statečně a nyní se stará o dva krásné kluky. Dvě holčičky tento zákrok nepřežily.
Byl to náš první porod císařským řezem, doufáme, že se jen tak brzy nebude opakovat.
Císařský řez byl proveden v 8.45hod dopoledne, v 11.30 hod jsme si maminu s dětma vezli domů.Do šesti do večera Grace odpočívala, pak se sama zvedla a chtěla se jít vyvenčit. Měla jsem velkou radost, když se nakonec i najedla a vrátila se k miminkům. O ty nejdříve nejevila zájem, ale pak se vše obrátilo v dobré a nyní o ně již starostlivě pečuje.
Doufáme, že se mamina brzy zotaví a všichni budou zdraví.
Kluci a jejich porodní váhy: Ghostly Boy Kwisava 73g, Good Luck Kwisava 93g

Dnes je klukům 14 dní. Mají se čile k světu. Ghostly Boy Kwisava - váha 317g, Good Luck Kwisava - váha 329g.


Našim zlobivcům je 11 týdnů. Jsou to rošťáci, kteří neposedí. Ač jsem se je snažila takovou dobu vyfotit, pořádnou fotku nemám. Chvilku neposedí, a když už se zapomenou, panička nemá připravený foťák. Jsou to taky pěkní jedlíci, za což jsme rádi. Protože není nic horšího, než přemlouvat štěníky k jídlu. Tento týden také půjdeme na přeočkování. Tím budou kluci připraveni na odchod ke svým novým páníčkům.


Dnes, 9. 5. 2009 kdy klukům táhne na 12 týden, přinášíme jejich poslední společné fotky.