KWISAVA

chovatelská stanice čivav

Momentálně štěňátka nemáme.
Štěňátka v naší chovatelské stanici


V naší chovatelské stanici se rodí štěňátka pouze s průkazem původu, který vám dává jistotu, že štěňátka mají takové rodiče, které jsme vám, jako novým páníčkům, uvedli.

Narození štěňátek je vždy velkým zážitkem pro celou naši rodinu. Předchází tomu pečlivý výběr jejich tatínků, následná poporodní péče s pečlivým výběrem nových majitelů štěňátek.

Mamina se štěňátky není od nás oddělena, naopak svůj pelíšek s miminky má v bytě, v naší blízkosti. Jen tak můžeme dohlédnout, aby jim nic nechybělo.

Když miminka povyrostou, je jim k dispozici zahrada, na které řádí i s dalšími členy psí smečky. Zvykají si tak na jiné psy než je jejich máma, hrají si ve společnosti jiných psích plemen než je čivava a společnost jim dělají i naše děti.

Naše feny jsou vedeny k tomu, aby svoje miminka ukázala cizím lidem bez jakýchkoliv náznaků, že by chtěli kousnout. Mají přátelskou povahu i ve chvílích, jako je opatrování svých miminek.

Štěňátka tak získávají skvělé nebojácné povahy, jsou socializovaná, zvyklá na děti, vychovávána v příjemném prostředí plném různých podnětů.

Do nového domova odcházejí nejdříve v 8 týdnech věku, většinou však v 10-ti týdnech. Jsou očkovaná, řádně odčervená a očipovaná s mezinárodním veterinárním průkazem.

Na cestu jim je věnován balíček krmení na které jsou zvyklá, řádnou kupní smlouvu a drobnosti pro vstup do nové etapy jejich života (obojek a vodítko, hračka, pamlsky, brožurka).

Též máme zájem na tom, aby jsme byli stále v kontaktu jak s majitelky tak i se štěňátky. Nejdůležitější je pro nás láskyplný a klidný rodinný život v novém domově, účast na výstavách není podmínkou.
Vrh "A", Vrh "B", Vrh "C" Vrh "D" Vrh "E" Vrh "F" Vrh "G" Vrh "H" Vrh "CH" Vrh "I" Vrh "J" Vrh "K"