Vrh " H "
JCH. Clansy z Grandorfa & CH. JCH. Monte Cristo Bohemia Kevin


Velmi nadějná 1, Výborná 1,
3x Vítěz třídy, Krajský vítěz 2x CAJC , 2x Res. CAC, CAC,
Český junior šampion
Velmi nadějný 1, Výborný 1,
4x Vítěz třídy, Krajský vítěz, 3x CAJC ČR, 2x Res.CAC ČR, 1x CAC ČR, 2x Res.CAC SK, 5x CAC SK,
2x Res. CACIB SK, 2x CACIB SK, 4x CAC DE, CAC Chihuahua club DE, CAC Chihuahua klub DE
1x CACIB DE, BOB, nominace CRUFT´S BIRMINGHAM 2009 Český junior šampion, Český klubový šampion, Slovenský šampion
čekatel Českého, Německého šampiona
čekatel mezinárodního šampiona
Dne 2. července 2009 se Clansy a Montemu, 65 den březosti, narodila dvě miminka: holčička Hit's Mystic of Kwisava a kluk Hit's Harmony of Kwisava. Holčička se narodila ve 2 hodiny v noci, klučík o dvě hodiny déle. Porod probíhal hladce, dokonce Clansy zvládala odhánět i mouchu, která ji pořád otravovala. Obě mimča se narodila s krásnou porodní váhou 116g.

Hit's Mystic of Kwisava
Hit's Harmony of Kwisava


Mystic allis Myška a Harmony allis Hery spolu s maminou v den porodu...Myška 36 hod. po narození
Hery 36 hod. po narození
Myška a Hery třetí den po narození...Hit's Mystic of Kwisava - 151gHit's Harmony of Kwisava - 171gMyška a Hery týden po porodu.

Hit's Mystic of Kwisava - 185gHit's Harmony of Kwisava - 211g


16. 7. 2009 Hery a Myška ve věku 14 dnů

Myška 280g

Hery 287g


Myška a Hery ve věku 5 týdnů.
Minulý týden jsme focení a vážení zanedbali, protože jsme se připravovali na cestu na výstavu a minidovolenou do Bremen. Proto zde nenajdete záznam z období 4 týdne věku.
Myška a Hery jsou pěkní rošťáci, perou se a koušou se. Dostávají tvarůžek, piškotky a rozmočené granulky. Někdy se na to tváří tak divně, ale jindy svoji porci zbaští, že jsou od tvarůžku až za ušima. Doufáme, že jim takováhle chuť k jídlu vydrží.
Myška - 437g


Hery - 423g

Háčka ve věku šesti týdnů. Jsou to pěkní rošťáci, neustále koušou mimča z CHáčkového vrhu. Zlobí i svoji paničků a páníčka, protože je strašně rádi koušou do prstů jak na rukou tak u nohou. Bez problémů hamají samotné rozmočené granule, ke kterým jim přidáváme tvarůžek a lučinu.


Myška 485g


Hery 483g
7-týdenní háčka čeká tento týden čipování. Protože se pořád perou, koušou, tahají za ocásky a vůbec při tom nebrečí, věříme, že to zvládnou bez jediné slzičky a nářku.
Při dnešním vážení jsme byli mile překvapeni, že Heroušek váhově předběhl Myšku. Dlabou rozmočené granulky, v misce kterou jim dávám většinou nezůstane ani jedna granulka.
Zoubky jim hezky lezou ven, takže od nich kousání začíná hezky bolet, protože ty jejich zoubky jsou jak jehličky. Divím se, že je máma ještě kojí.
Oba dva jsou plnochrupí, zoubky se jim rýsují do nůžek.


Myška 563g


Hery 602g


A je to tady, naše Háčka mají 8 týdnů. Jsou to bobánci, povahově skvělí, chlupatí. Myška ta si vyhraje sama, kdejakou lumpárnu provede, ovšem Hery není o moc pozadu, ale jako věrný pejsek chodí za paničkou, která se ho snaží vyfotit. Toto jsou poslední jejich společné fotky. Nyní již budou čekat, až si je vybere nějaký hodný páníček a přijede si pro ně.


Myška 630g

Hery 710g