Vrh " CH "
Babu Kwisava & Vulcano Sign - CevaroVýborná 1, Vítěz třídy otevřené, Krajský vítěz
Velmi nadějný 1, Výborný 1,
Slovakia Primus, 2x CAC, RES.CACIB, Oblastní vítěz
Pro Babu jsme si vybrali moc hezkého ženicha Vulcana, za kterým jsme se vydali až do Bratislavi. Protože Babu a její předkové mají bílé znaky, její děda a bratr jsou bílí, vybrali jsme si pro Babu pejska, který je také bílý, má všechny předky bílé a chtěli jsme tak pokusit štěstí a mít bílé, nebo alespoň strakaté štěňátka. Přiroda je však mocná a udělala si to opět podle svého. Babu nás dlouho napínala, k porodu došlo až 67 den, stahy však byly slabé a postupně jich ubývalo. Proto jsme byli nuceni zajet o půlnoci na veter. kliniku do Heřmanova Městce, kde byl Babu proveden ultrazvuk, následně ji byla kanylou podána glukoza a když ani ta nezabrala, byl ji podán oxytocin. Ani toto však nevypadalo nadějně, proto se pomalu začal dávat dohromady tým, který provede císařský řez. Babu jak když to vycítila, najednou začala mít silnější a častější stahy. V 1.45 hod tak porodila své první štěňátko. Protože byla štěňátka v porodních cestách ještě dost daleko, vrátili jsme se domů. Tam, o hodinu později, porodila druhé mimčo. Třetí na sebe nenechalo dlouho čekat a narodilo se ve 3 hodiny a 30min.

Jak už jsem zmínila, příroda je mocná čarodějka a vše si udělá dle svého. Bílé nemáme ani jedno mimi, bílé se znaky jedno a dvě zřejmě zlaté s bílými znaky. Jsou to dvě holčičky a jeden kluk.

Za zmíňku také stojí porodní váhy miminek, které mě dost šokovaly. Takovéto porodní váhy: 152g, 142g a 138g jsme v naší chov. st. ještě neměli.Chiquitta Star Kwisava
Chavier Flash Kwisava
Charyl Fortune KwisavaNaše trojka 50 hod. po porodu... Všichni se mají čile k světu. Chavi a Charyl jsou takový líňoučký, ale Chuquitta je ďáblík, který chvilku nepoleží a hrozně ráda cestuje po celém pelíšku.


Chiquitta Star Kwisava - 159g

Chavier Flash Kwisava - 151g

Charyl Fortune Kwisava - 168gNašim CHáčkům je dnes týden a už z nich začínají být pěkné kuličky.

Chiquitta Star Kwisava - 255g

Chavier Flash Kwisava - 199g

Charyl Fortune Kwisava - 264gCháčka 14 dní po narození. Všichni už krásně koukají a je radost se s nima pomazlit. Neradi se fotí, pořád mají snahu mi utéct ze záběru, a proto na většině fotek jsou jen jejich ocásky nebo nožičky...
ChiquittaChavierCharylChiquitta Star Kwisava ve čtyřech týdnech věku má 442g.

Chavier Flash Kwisava ve čtyřech týdnech věku má 409g.

Charyl Fortune Kwisava ve čtyřech týdnech věku má 469g.
Cháčka v pěti týdnech...jsou to pěkní rošťáci, rozdíl v pohavách se již začíná projevovat. Chiquitta bude takovej ďáblík, co chvilku neposedí, Charyl ta se nehne od maminy ani od misky s granulkama, je to takový pohodář, no a nakonec Chavier, ten si s holkama zařádí ale nevadí mu ani když je sám.
Chiquitta 560g


Chavier 500g


Charyl 580g
CHáčka šestý týden věku


Chiquitta 670g


Chavier 615g


Charyl 690g
Cháčka 8 týden věku - strašně rychle to uteklo a máme tu loučení s dalším vrhem. Z malinkých myšiček nám vyrostli temperamentní, zvídaví, nebojácní a fešácký lupínci.
Věříme, že se ve světě neztratí.
Chiquitta 800g

Chavier 770g

Charyl 830g