Vrh " J "
JCH. Clansy z Grandorfa & JCH. Miguel von Candybel

Výstavní hodnocení matky:
3x Vítěz třídy, Krajský vítěz
2x CAJC , 2x Res. CAC, CAC,
Český junior šampion

Výstavní hodnocení otce:
NĚMECKÝ JUNIOR ŠAMPION VDH
NĚMECKÝ JUNIOR ŠAMPION CC
NEJLEPŠÍ MLADÝ PES (Jugendsieger Baden - wurttenberg)
NEJLEPŠÍ PES (Annaberg sieger)
OBLASTNÍ VÍTĚZ
2x VÍTĚZ TŘÍDY
4x VN1, BEST BABY MALE, 2X BIS BABY, RES. BIS BABY,
4x JUG. CAC VDH, 6x JUG. CAC CLUB DE
3x CAC CZE, 3x RES. CAC CZE, CACIB CZE
2x CAC DE, CAC CKD, CAC CC,
RES. CAC DE, Res. CAC CC


Tato štěňátka byla tak trošku neplánovaná, protože původně měla mít Clansy jinčího ženicha, taky fajnovýho ale ze Slovenska a černého. Bohužel se mu Clansy nelíbila a ke krytí nedošlo. Páníček tak bez vědomí paničky zařídil Clansy rande s Mikym a bylo zaděláno.
64 den březosti se Clansy rozhodla, že bude rodit a porodila krásné čtyři holčičky. Bohužel jednu holčičku, tu první, měla problém vytlačit a nepodařilo se nám ji oživit.
Děvčata dostala tato jména: Jasmin, Jasane a Julia. Jejich porodní váhy byly 90g, 57g, 87g.


Jasmin May Kwisava - Jasane Lady Kwisava - Julia Ella Kwisava


Naše holčičky týden po narození.Jasmin May - Jasmínka je pěknej váleček, kterej se neustále drží cecíku a nenechá si ho od sestřiček vzít.Jasane Lady - Jasanka je bojovnice. Narodila se malá, přesto má snahu žít, sama pije, dokonce už ji ani nemusíme přikládat, najde si mlíčko sama. Šikovná holčička to je.Julia Ella - Juli je podobná své nevlastní sestřičce Elišce z íčkového vrhu. Jestli bude i tak průbojná, máme se na co těšit.


Naše 14-ti denní holčičky. Julia a Jasmínka hezky rostou, jen cvrček Jasáně moc růst nechce...,teda ona by chtěla, ale Jasmína je taková sestřička, že ji vždycky od cecíku vystrnadí. Věříme, že to Jasanka dožene.Jasmínka váží 314g.Jasanka váží 130g.Julia váží 269g.


Holčičky třetí týden po narození. Jsou to uličnice, které začínají hezky lézt a nechtějí se nechat vyfotit.Jasmínka váží 420g.Jasanka váží 162g.Juli váží 367g.


Jasmínka ve čtyřech týdnech věku váží 495g.
Jasanka ve čtyřech týdnech věku váží 195g.
Julia ve čtyřech týdnech věku váží 443g.


Jéčka pátý týden po porodu se mají čile k světu. Baští nejen maminčino mlíčko ale i tvarůžek, lučinu a začínají přicházet i na chuť namočeným granulkám. Jasanka se nám začíná hezky vybarvovat, kouše paničku do prstu a i sestřičky do oušek. Jsme moc zvědaví, jaký rarášek z ní vyroste.
Jasmínka a Julia mají krásnou huňatou srst, stejně takovou jako ji měli "íčka". Jo, tatínek se nezapře.

Jasmin váží 600g.
Jasmínka je náš váleček, soudeček, který neustále vrtí svým ocáskem a do misky s krmením by si vlezla nejradši celá.Jasane váží 247g.
Jasanka i přes svoji velikost je malej čertík bertík, neb když ji chce paničky vyfotit, tak hned zdrhne ze záběru, a to nejradši k nějakému človíčkovi poblíž, protože se strašně ráda mazlí.Julia váží 535g.
Juli je takový rarášek, jakmile dáme mističku s jídlem do placu, tak jako první vystřelí. Linii si však hlídat nemusí, protože oproti Jasmínce, která má taky chuť k jídlu, tak je to takový náš střízlík.


Holčičky mají 6 týdnů a začínají se nám hezky projevovat Rvačky jsou na denním pořádku a tak se máme na co dívat. Lepší program v televizi by člověk nenašel :-)).Jasanka a Julie si zahrály hru: kdo z koho :-))Jasmínka váží 713g.Jasanka váží 303g.Julia váží 650g.

Dnes je našim holčičkám 8 týdnů. Jsou to rošťandy, které nechtějí spolupracovat při focení. Když je vypustíme z ohrádky, nejsou k udržení a nejraději hrají na schovku pod sedačkou. Protože jim je 8 týdnů, jsou toto poslední fotky, které na tuto stránku vložíme. Doufáme, že v životě se jich bude držet jen samé štěstíčko.
Jasmin je největší rošťák vážící 852g.Jasanka je sice malinká, ale kdo ji neuvidí, neuvěří jaký je to čertík bertík vážící 420g.Juli je slečinka, dámička, která ve hře se svýmim sestrami rozhodně pozadu není. Váží 811g.